Adobe spustí tři cloudové služby pro tvorbu digitálního obsahu

Adobe včera oznámilo, že plánuje spustit nové cloudové služby s názvem Creative Cloud určené pro výrobce digitálního obsahu.

Adobe spustí tři cloudové služby pro tvorbu digitálního obsahu


Kevin Lynch z Adobe představil na konferenci Adobe Max, která se tento týden odehrává v Los Angeles, tři nové služby, jež budou dostupné od počátku příštího roku. První bude poskytovat fonty pro webové stránky, druhá bude pomáhat s procesem publikování digitálního obsahu a třetí, postavená na Adobe Business Catalyst, bude určena k vytváření a spravování webových stránek. Další cloudové služby, které budou zahrnovat prvky z oblíbených produktů jako Photoshop, InDesign, Illustrator, Dreamweaver a Premiere Pro, Adobe představí později v roce 2012.

Nové služby umožní uživatelům ukládat jejich práci na servery Adobe a mít tak k nim přístup z celé řady platforem. Adobe poskytne také 20 GB místa na disku a uživatelskou podporu. Pro službu, jež se bude zabývat fonty, Adobe využije svou dceřinou společnost TypeKit. Služba týkající se publikování umožní jednoduché vytváření obsahu na web nebo ve formě určené pro tablety. V současné době je podle Lynche použita u cca tisícovky publikací.

Komentáře