AEC novým partnerem společnosti RSA

Společnost AEC, přední prodejce bezpečnostního softwaru a řešení pro ochranu dat, dnes oznámila, že uzavřela dohodu o partnerství s bezpečnostní divizí společnosti EMC, RSA.

AEC novým partnerem společnosti RSA


V rámci dohody, která vstoupila v platnost koncem května 2010, dojde k posílení prodejního týmu RSA v následujících oblastech:  SIEM (Security Information and Event Manager), DLP (Data Loss Prevention), adaptivní autentizace a obrana proti fraudu. V rámci spolupráce bude společnost AEC nabízet řešení RSA jako nadstandardní službu v rámci projektů na ochranu a zabezpečení dat, které poskytuje svým klientům.

„K úspěchu v těch nejkomplexnějších projektech bezpečnosti informací vede spojení špičkových produktů a vysoce zkušených konzultantů s širokým rozhledem, a proto s potěšením vítáme společnost AEC v týmu našich prodejních partnerů“, sdělil Ivan Svoboda, Key Account Manager RSA Security.

 

K produktům RSA, které AEC bude nabízet, patří:

  • RSA Identity Protection and Verification Suite
  • RSA Data Loss Prevention (DLP) Suite
  • RSA enVision

 

„V současné době si stále více firem uvědomuje potřebu chránit svá data zejména před hrozbami spojené s uživateli IS. Zařazení produktů RSA do našeho portfolia je součástí dlouhodobé strategie AEC, v jejímž rámci chceme našim klientům nabídnout vyspělé řešení aktuálních problémů bezpečnosti IS,“ komentoval partnerství Tomáš Strýček, vedoucí divize bezpečnostních služeb společnosti AEC.

Komentáře