Alcatel-Lucent jmenoval Martina Novotného jako nového šéfa IP řešení

Novým expertem na IP řešení společnosti Alcatel-Lucent Czech se stal Martin Novotný, který byl jmenován na pozici Solution Consultant pro region střední Evropa (Česká republika, Slovensko, Maďarsko a Rakousko). Z této pozice bude zodpovědný zejména za pre-sales aktivity v segmentu IP řešení.

Alcatel-Lucent jmenoval Martina Novotného jako nového šéfa IP řešení


Martin Novotný má bohaté zkušenosti z oblasti IP sítí, LTE technologie, NGN (Next Generation Network) pro pevné sítě, mobilní 2G/3G sítě a IMS řešení. O síťová řešení se stará již od roku 1996, nejprve ve společnosti Motorola Inc., poté Vanguard MS a posledních pět let ve společnosti SITRONICS Telecom Solution CZ, kde řídil její produktovou řadu NGN a IMS.

„V Martinovi získává naše společnost toho pravého odborníka zaměřeného na IP core sítě, ale i sítě čtvrté generace založené na architektuře EPC/IMS. Své bohaté profesní zkušenosti bude moci využít při zlepšování povědomí o řešeních Alcatel-Lucent v této oblasti nejen na českém trhu,“ říká David Grundel, generální ředitel Alcatel-Lucent Czech.

„Chci upevnit pozici společnosti Alcatel-Lucent jako stabilního dodavatele páteřních IP technologií pro sítě nové generace a s tím spojených služeb pro rezidentní i korporátní trh. Za nejdůležitější aspekt své práce považuji vybudování pevných vztahů v oblasti IP technologií jak u stávajících tak nových zákazníků,“ popisuje své cíle nový Solution Consultant Alcatel-Lucent Czech, Martin Novotný.

Martin Novotný je ženatý a je otcem dvou dětí. Kromě rodiny se věnuje společenskému tanci, rád si zahraje fotbal a tenis.

Komentáře