Alcatel-Lucent jmenoval nového ředitele marketingu a komunikace

Novým ředitelem marketingu a komunikace společnosti Alcatel Lucent pro Českou republiku se stal Aziz Jahić. Ten povede externí a interní komunikaci a veškeré marketingové aktivity Alcatel-Lucent Czech.

Alcatel-Lucent jmenoval nového ředitele marketingu a komunikace


Ještě při studiu Vysoké školy ekonomické v Praze nastoupil Aziz Jahič do společnosti Sitronics Telecom Solutions, kde na pozici manažera marketingu a komunikace strávil šest let. Poté přešel do společnosti Goodyear Dunlop, kde byl manažerem marketingové komunikace pro střední a jihovýchodní Evropu.

„Aziz má bohaté zkušenosti v ICT oboru a marketingové komunikaci velkých nadnárodních společností. Díky svým schopnostem a zkušenostem je pro nás tím správným mužem na správném místě," říká David Grundel, generální ředitel Alcatel-Lucent Czech.

„V Alcatel-Lucent jsem získal volné pole působnosti pro realizaci svých představ úspěšného
a efektivního marketingu. Chci se věnovat novým možnostem v oblasti externí komunikace a zaměřit se i na další rozvoj interní spolupráce. Zároveň budu pokračovat v posilování vztahů s našimi obchodními partnery a přáteli,"
těší se na svoji práci nový ředitel marketingu a komunikace Alcatel-Lucent Czech, Aziz Jahić.

Aziz Jahić je původem ze Slovinska, ale většinu života strávil v České republice. Vystudoval Fakultu podnikohospodářskou na Vysoké škole ekonomické v Praze. Je ženatý a má jedno dítě. Ve svém volném čase se nejraději věnuje rodině, zbožňuje lyžování a relaxuje u četby.

 

Komentáře