Alcatel-Lucent nabízí řešení managementu IP adres pro velké organizace

Nová platforma VitalQIP Appliance Manager 1200 je určena pro větší firmy, úřady státní správy, poskytovatele služeb a firmy, které se musejí vypořádávat se značnými nároky na správu počítačových sítí a současně s nedostatkem IP adres.

Alcatel-Lucent nabízí řešení managementu IP adres pro velké organizace


Společnost Alcatel-Lucent představila novou platformu VitalQIP Appliance Manager 1200 pro správu IP adres včetně funkcionalit DHCP a DNS služeb. Nová platforma VitalQIP Appliance Manager 1200 dokáže za jednu sekundu vyřídit až 100 000 DNS požadavků a dynamicky přidělit 12 000 IP adres. Je vybavena dvojím napájením, integrovaným nástrojem pro vzdálenou správu v případě výpadku a tříletou zárukou s garantovanou podporou u zákazníka.

„V únoru tohoto roku byl rozdělen poslední blok ze 4,3 miliardy IP adres verze 4 a další již nejsou k dispozici. Vyčerpání IP adres a velký nárůst dalších zařízení, které je nutné do sítě zapojit, zvyšuje význam managementu IP adres (IPAM). VitalQIP Appliance Manager 1200 představuje řešení, které umí firemní počítačovou síť centralizovat, zautomatizovat a zjednodušit její správu,“ řekl Miloslav Kapeš, manažer prodejních kanálů společnosti Alcatel-Lucent.


Komentáře