Alcatel-Lucent představí v Barceloně nové řešení pro podnikovou komunikaci

Sociální sítě, video a další nové způsoby využití mobilních zařízení podle Alcatel-Lucent mění i způsob firemní komunikace.

Alcatel-Lucent představí v Barceloně nové řešení pro podnikovou komunikaci


Sociální sítě, video a další nové způsoby využití mobilních zařízení podle Alcatel-Lucent mění i způsob firemní komunikace. Na konferenci Global Dynamic Tour, která proběhne 5. a 6. dubna v Barceloně, představí Alcatel-Lucent nové možnosti komunikace mezi zaměstnanci, obchodními partnery a zákazníky. Hlavním tématem bude využití všech komunikačních kanálů současně.

Na konferenci Global Dynamic Tour představí Tom Burns, prezident společnosti Alcatel-Lucent Enterprise, jak mohou již nyní ředitelé IT oddělení a management vůbec podporovat nové komunikační služby, kanály a technologie, které jejich zákazníci a zaměstnanci využívají. Paul Segre, prezident společnosti Alcatel-Lucent Application Software Group, nastíní nová strategická řešení. Zákazníci a partneři si budou moci vyzkoušet nové technologie a nedávno celosvětově představená řešení v oblasti sociálních médií, zákaznického servisu a kontaktních center nebo sjednocené komunikace.

Více informací naleznou zájemci o konferenci zde: http://www.globaldynamictour.com/Barcelona

Komentáře