Aleš Voženílek posiluje český tým Nokia Siemens Networks

Společnost Nokia Siemens Networks jmenovala Aleše Voženílka (43) svým Country Directorem pro Českou republiku

Aleš Voženílek posiluje český tým Nokia Siemens Networks


Aleš Voženílek, který před několika měsíci nahradil Michela Forro již řídil stěhování pražské pobočky Nokia Siemens Networks do nového sídla. V České republice firma zaměstnává okolo 120 lidí a nyní sídlí na Praze 8, v moderní budově v komplexu River City na samotném břehu Vltavy.

Během setkání s novináři Voženílek diskutoval o nejnovějších trendech v telekomunikacích. Soustředil se na změny prováděné mobilními operátory, které mají pomoci zvládat očekávaný nárůst mobilního datového provozu způsobeného zvyšující se mírou využívání tzv. chytrých zařízení – smart devices. Řeč byla také o přechodu operátorů na příští generaci mobilních širokopásmových sítí známých standard LTE.

Hlavním cílem Aleše Voženílka je aktivně podporovat vnímání společnosti jako klíčového hráče na českém telekomunikačním trhu a další motivace zaměstnanců v probíhající fázi transformace společnosti po vytvoření konsorcia Nokia Siemens Newtorks. Podstatnou částí nové role je aktivní spolupráce s prodejními týmy zaměřenými na jednotlivé významné zákazníky a také se silnou servisní organizace.

Voženílek vede společnosti, která je partnerem všech významných operátorů v České republice a spolupracuje s nimi na řadě projektů napříč oblastmi mobilních pevných telekomunikací.

Komentáře