Alfa.cz nasazuje na svá výdejní místa webový klient IS K2

Společnost Alfa Computer, se rozhodla pro nasazení webového klienta IS K2 4WEB na svých nových výdejních místech.

Alfa.cz nasazuje na svá výdejní místa webový klient IS K2


Cílem webového klienta bude spravovat distribuci zásilek a balíků jak pro výdejní místa, tak pro koncové zákazníky. Jednotlivé funkce pro evidenci zásilek u webového klienta IS K2 jsou podle tiskového prohlášení seřazeny v logickém sledu - od expedice, přes zásilky na cestě, přijetí zásilky, připravené balíky k vyzvednutí až po vyzvednuté balíky. Příchozí zásilky lze načítat hromadně pomocí čteček čárového kódu či přenosných terminálů.

Po načtení balíku jsou v systému ihned vidět potřebné informace o stavu, ceně, kontaktních údajích koncového zákazníka a další. V případě, že celou zásilku pro zákazníka tvoří více balíků, hlídá webový klient IS K2 nejen správnou výši úhrady a výdej u hlavního, nadřazeného balíku, ale i kompletní výdej všech balíků podřízených. Samozřejmostí je také rychlé filtrování dat podle zadaných kritérií.

„Řešení pro distribuci a evidenci našich zásilek obsahuje i statistiky a potřebné reporty o stavu zásilek a počítá i s možností nevyzvednutí balíků. V takovém případě jsou takto nedoručené zásilky zaslány zpět k nám na centrálu,“ doplňuje Martin Frič z Alfa.cz.


Úvodní foto: © alphaspirit - Fotolia.com
Komentáře