Algotech pokračuje ve výstavbě svého centra sdílených služeb

Algotech pokračuje podle harmonogramu ve výstavbě svého Centra sdílených služeb.

Algotech pokračuje ve výstavbě svého centra sdílených služeb


Společnost Algotech pokračuje v budování svého Centra sdílených služeb (Libčice nad Vltavou). Ředitel Centra sdílených služeb Petr Loužecký s uspokojením konstatoval: „Stavební práce pokračují zatím přesně podle harmonogramu. Po dokončených bouracích pracích je již hotová nová střecha, okna, připravena nová podlaha s odpovídající nosností.  Není bez zajímavosti, že na samotnou podlahu bylo spotřebováno více než 150 tun betonu.  Stavební práce  a práce spojené s přípravou pro technologie budou dokončeny nejpozději do 30. 6. 2012 a Centrum bude slavnostně otevřeno v září tohoto roku“.

Na workshopu, který proběhl v Praze 4, Chodově, společnost Algotech nabídla účastníkům pohled na konkrétní možnosti využití cloudových aplikací v praxi, tj. řešení v cloudu týkající se unifikované komunikace, kontaktních center, CRM, ERP, Business Intelligence a Document Management System, včetně případové studie společnosti Atoda Telemarketing, která již služby Algocloudu využívá.

Více informací najdete na www.algocloud.cz, přednášky jsou k dispozici na http://www.algotech.cz/o-nas/kalendar-akci/z-probehlych-akci.html.


Úvodní foto: © ra2 studio - Fotolia.com
Komentáře