Algotech posiluje český tým

Během ledna a února 2010 rozšířili řady Algotech s působností v České republice Jiří Soljak na pozici Senior Business Consultant a Pavel Marek s Rostislavem Duškem na pozicích Senior Account Manager.

Algotech posiluje český tým


Ve společnosti Algotech Jiří Soljak nastoupil na průřezovou pozici pre-sale konzultanta a manažera zodpovědného za obchodní rozvoj, přípravy návrhů řešení a projektů dodávek služeb. Soljak přichází z českého zastoupení společnosti Soitron, kde působil na konsolidované obchodně manažerské pozici a zodpovídal za významné lokální i mezinárodní projekty kontaktních center včetně vývoje a integrací s podnikovými systémy. Aktivně se podílel na řadě odborných konferencí a na obchodním rozvoji segmentu Unified communication platforem Cisco a SAP BCM v ČR.

Soljak vystudoval Technickou fakultu ČZU v Praze. Profesní kariéru zahájil ve společnosti Computer Science Corporation jako konzultant a školitel v oblasti CRM a HelpDesk řešení. Své zkušenosti dále rozvíjel ve společnosti NCR jako specialista a manažer pro řešení a dodávku služeb pro kontaktní centra pro společnosti Eurotel a Česká spořitelna na platformách Genesys a Avaya.

 

Noví Senior Account Manažeři

Pavel Marek a Rostislav Dušek jsou zodpovědní za rozvoj obchodních aktivit Algotechu v oblasti kontaktních center, Unified Communications a souvisejících služeb.

Pavel Marek přichází ze společnosti Avaya Czech Republic, kde byl jako obchodní manažer pro Českou republiku a Slovensko zodpovědný za klíčové zákazníky z oblasti telekomunikací, IT a finančního sektoru.

Rostislav Dušek do společnosti Algotech přichází z pozice Key Account Managera ve společnosti Capgemini Czech Republic, kde měl na starosti významné zákazníky z finanční sféry - Českomoravská stavební spořitelna, Česká podnikatelská pojišťovna, Kooperativa apod. Dříve působil Dušek v Telefónica O2 Czech Republic, Fujitsu Siemens Computers a Progress Software.

Komentáře