Analytický guru Thomas Davenport přiletí do Prahy

Analytický guru a světově uznávaný odborník Thomas H. Davenport přiletí začátkem května do Prahy v rámci unikátní série manažerských setkání v evropských velkoměstech.

Analytický guru Thomas Davenport přiletí do Prahy


Na očekávané Business Forum, které je realizováno společností SAS ve spolupráci s Harvard Business Review, přijedou do Prahy i manažeři z Rakouska, Slovenska či Řecka. Thomas Davenport zde představí jednoduché a praktické rady ze své nové knihy Analytics at Work: How to Make Better Decisions and Get Better Results, včetně nástinu akčního plánu pro následné zavedení Business Analytics v rámci společnosti. Diskuzi bude moderovat Angelia Herrin, Executive Director of Project Development, Harvard Business Review.

Interaktivní setkání s Thomasem Davenportem, který přítomné seznámí s využíváním analytiky k úspěšnému vedení organizace, se uskuteční 6. května 2010 v reprezentativních prostorách hotelu Alchymist Praha. Účastníci Business Fora probíhajícího v anglickém jazyce se dozvědí zajímavé a aktuální informace z oblasti Business Analytics, které mohou významně podpořit progres businessu.

Business Analytics série se koná v květnu v těchto evropských městech: v Bruselu 4. května, v Paříži 5. května, v Praze 6. května, ve Frankfurtu 10. května, v Kodani 11. května, v Miláně 12. května a v Londýně 13. května.

 

Medailonek Thomase Davenporta:

Celosvětově uznávaný odborník v oblasti Business Analytics, který získal profesionální zkušenosti na prestižních institucích a nejvýznamnějších univerzitách. V současné době působí Tom Davenport na Babson College, v minulosti pracoval na významných pozicích v institucích jako Amos Tuck School of Business, Dartmouth College, Andersen Consulting Institute for Strategic Change, Boston University School of Management, The University of Texas, Ernst and Young, Harvard Business School, Harvard University a jiné.

Komentáře