Anect představil telekonferenční řešení Vidyo, které přizpůsobí kvalitu obrazu používanému zařízení

Společnost Anect představila svým zákazníkům telekonferenční řešení Vidyo.

Anect představil telekonferenční řešení Vidyo, které přizpůsobí kvalitu obrazu používanému zařízení


Vidyo je podle tiskového prohlášení společnosti Anect produktem, vyplňujícím dosud prázdné místo na trhu telekonferenčních řešení. Přináší vysokou kvalitu přeneseného videa a uživatelsky přívětivou obsluhu. Oproti jiným komerčním řešením je Vidyo cenově dostupné i pro malé a středně velké firmy.

Vidyo umožňuje pořádat interaktivní videokonference z několika různých míst současně, v HD kvalitě a s přizpůsobením kvality obrazu konkrétnímu použitému zařízení a rychlosti připojení k internetu. VidyoRouter pro provoz systému i samotná komunikační aplikace jsou multiplatformní, lze je tedy využít prostřednictvím klasického PC, mobilních telefonů a tabletů s operačními systémy Android a iOS, nebo je propojit s telekonferenčními místnostmi, vybavenými technologiemi Cisco či dalších výrobců.

Anect nabízí řešení Vidyo k vyzkoušení jako celek v rámci VidyoCase – kompletní infrastruktury systému, připravené k nasazení. Zákazník díky tomu může zprovoznit a vyzkoušet řešení přímo ve své firmě. Pokud by si nebyl jistý zprovozněním systému, Anect mu poskytne specialistu na dobu nezbytně nutnou pro nastavení systému.


Úvodní foto: © lichtmeister - Fotolia.com
Komentáře