Antonín Drahovzal novým divizním ředitelem v Software602

Ředitelem nově zřízené divize Projektů pro významné zákazníky ve společnosti Software602 byl jmenován Antonín Drahovzal.

Antonín Drahovzal novým divizním ředitelem v Software602


Přebírá tak odpovědnost za vedení celého obchodního týmu i za řízení všech projektů pro podnikový sektor, municipality, krajské úřady a některé organizace centrální veřejné správy.

Vytvoření samostatné divize bylo umožněno rychlým růstem, kterého firma Software602 dosáhla v loňském roce v komerčním sektoru, kde získala nové zákazníky jako Citibank, Fresenius, Toshiba Medical Systems, Ško-Energo či UPC. Firma také dále posílila své postavení v sektoru veřejné správy, kde její řešení začaly užívat desítky dalších měst i velké centrální úřady, včetně některých ministerstev a České národní banky. Zároveň tento krok souvisí s pokračující transformací společnosti Software602, která již před několika lety ukončila vývoj počítačových programů pro domácnosti a živnostníky a nyní se věnuje hlavně realizaci projektů pro podniky a úřady.

Pochází z Moravy, ale od svých 18 let žije v Praze. Studoval na Elektrotechnické fakultě ČVUT (1989-94) a Vysoké škole ekonomické (1994-6). Po ukončení studia působil čtyři roky v české pobočce americké PR agentury The Rowland Company, kde se postupně vypracoval z pozice externího spolupracovníka až na account directora. Podílel se na práci pro klíčové  zákazníky a projekty, jako RadioMobil (dnešní T-Mobile) a komunikaci evropského projektu Phare. Poté spoluzaložil firmu Planeta.cz, kterou také řídil. Tato firma měla až 20 zaměstnanců a vyvíjela řadu aktivit, od internetové kavárny až po počítačové kurzy a provozování několika internetových obchodů.

S firmou Software602 spolupracuje od roku 2002, od roku 2004 zde působí jako obchodní manažer, což zahrnuje i řízení projektů a služby zákazníkům. Antonín Drahovzal je ženatý a má tři děti. Volný čas věnuje sportu a četbě. Zajímá ho především literatura faktu a těší ho hledání souvislostí mezi historickými událostmi.  Miluje rychlou jízdu autem, zejména za těžkých podmínek, jako je sníh nebo náledí, ovšem při pečlivém dodržování dopravních předpisů.

Komentáře