Anywhere výhradním distributorem Bradmark

Společnost Anywhere, dodavatel informačních technologií v oblasti Business Intelligence, mobilních a systémových řešení, se stala výhradním distributorem produktů společnosti Bradmark Technologies pro další databázové systémy (IBM, Oracle, Microsoft) v Česku.

Anywhere výhradním distributorem Bradmark


Společnost Anywhere, dodavatel informačních technologií v oblasti Business Intelligence, mobilních a systémových řešení, se stala výhradním distributorem produktů společnosti Bradmark Technologies pro další databázové systémy (IBM, Oracle, Microsoft).

V České republice jsou produkty Bradmark Technologies (dále jen Bradmark) nabízeny již od roku 2006 prostřednictvím Sybase Software pro databázové systémy Sybase.

Klíčovými produkty Bradmark jsou nástroje pro real time monitoring databázových systémů všech předních dodavatelů. "Produkty Bradmark jsou určeny všem, kteří potřebují mít plnou kontrolu nad během databázových systémů," řekl Stanislav Dvořák, produktový manažer ze společnosti Anywhere. Nosným produktem Bradmark je nástroj Surveillance, první a jediné koncové řešení pro monitoring nástrojů databázového managementu. Další klíčový produkt se jmenuje DBControl Online.

Konkurenční nástroje pro real time monitoring databázových systémů jsou na českém trhu dostupné většinou přímo společně s databázemi, nikoliv samostatně. "Produkty prodávané přímo s databází mají ve srovnání s produkty Bradmark většinou omezené vlastnosti," uvedl produktový manažer. Cena produktů Bradmark je ve srovnání s pořízením databázového systému velmi nízká. Právě cena, možnosti produktu a platformová nezávislost, tedy jednotné prostředí pro různé typy databázových systémů od různých výrobců, jsou hlavními výhodami produktů Bradmark.

Komentáře