Aplikace od Xeroxu zdarma provede analýzu vaší e-mailové schránky

Dorazí vám během dne do inboxu záplava zpráv, které nejen, že nejsou k věci, ale ještě svou délkou směle konkurují Vojně a míru?

Aplikace od Xeroxu zdarma provede analýzu vaší e-mailové schránky


Novinka pod jménem Business of Your Brain (Na čem pracuje váš mozek), která je zdarma ke stažení ze stránky http://www.businessofyourbrain.com/, provede malý datamining vašeho Outlooku a formou infografiky zobrazí jednotlivé věci, či osoby, které vás zdržují od práce nebo vytěžují vaši pozornost, kterou byste raději věnovali své klíčové činnosti.

Aplikace poskytne pohled na denní, týdenní, nebo měsíční přehled aktivit, osob, událostí nebo nejčastěji používaných slov v poštovní schránce. Program podle svých autorů běží lokálně jako plugin pro Outlook, žádná data neodesílá na vzdálené servery, ani je neukládá. Instalace navíc nezasahuje do systémových knihoven, takže ji lze provozovat na většině počítačů s omezenými uživatelskými právy.

„Sama aplikace Business of Your Brain může ukrást chvilku vaší pozornosti, ale zároveň vás může razantně popíchnout k tomu, vzít svůj pracovní den do svých rukou. Získáte jasný pohled na věci, které vaší pozornost vyžadují a kterým se ji naopak nedostává," říká k novince zástupce společnosti Xerox.

Komentáře