Aquasoft rozvíjí své obchodní aktivity

Aquasoft rozšiřuje své obchodní aktivity. Místo Key Account Managera obsadil Pavel Bertelmann.

Aquasoft rozvíjí své obchodní aktivity


Z pozice manažera pro významné zákazníky se bude Pavel Bertelmann podílet na vyhledávání nových obchodních příležitostí pro oblast business inteligence, informačních systémů a softwarových aplikací na zakázku. V Aquasoftu má na starosti středně velké a velké organizace působící jak ve státní správě, tak i v podnikové sféře. Mezi prioritní úkoly patří další rozvoj obchodních aktivit a podpora stávajících zákazníků firmy a rozšíření portfolia klientů Aquasoft.

Bertelmann do Aquasoftu přišel ze společnosti PreFIS, kde byl odpovědný za realizaci projektů pro Národní banku Slovenska a Ministerstvo financí České republiky. Profesní znalosti v průběhu uplynulých let získával postupně na pozicích obchodníka, business development manažera, projektového manažera a obchodního ředitele ve funkcích středního a vyššího managementu. Pracoval pro Českou národní banku, v Česku a v Německu pro nadnárodní společnost Reuters, Stavební spořitelnu ČS, Raiffeisenbank, zahraniční zkušenosti má také ze stáží v Londýně a Vídni.

Bertelmann vystudoval VŠE v Praze. Je ženatý a má dvě děti. Ve volném čase se nejraději věnuje rodině a sportu. Rád lyžuje, jezdí na kole a hraje tenis.

Komentáře