Arbes Smartphone Banking je internetové bankovnictví pro iOS, Android a BlackBerry

Společnost Arbes Technologies, český dodavatel softwarových řešení pro bankovnictví a finančnictví, uvádí na trh specializované řešení Smartphone Banking.

Arbes Smartphone Banking je internetové bankovnictví pro iOS, Android a BlackBerry


Společnost Arbes Technologies, český dodavatel softwarových řešení pro bankovnictví a finančnictví, uvádí na trh specializované řešení Smartphone Banking. Na platformách iPhone/iPad, Android a Blackberry přináší aplikaci, která umožní bankám nabídnout kanál přímého bankovnictví.

Chytré telefony a tablety (především iPhone/iPad a zařízení s OS Android) každým rokem zvyšují svou penetraci mezi mobilními zařízeními. Více než 25 % penetrace telefonů Android a stabilně rostoucí podíl iPhone (nyní 15 %) v Evropě staví tato zařízení na první místo, především mezi aktivními uživateli.

Aplikace ARBES Smartphone Banking je kanálem, který využívá výhod těchto moderních zařízení (geografické funkce, widgety, moderní multi-level marketing, funkce v telefonu atd.). Kromě běžné správy financí podporuje například práci s více účty včetně hotovosti nebo kreditních karet, umožňuje sledování struktury a vývoje nákladů a příjmů ve formě grafů, zobrazuje pobočky a bankomaty na mapě, nabízí budgetování a sledování cash-flow parametrů a mnoho dalšího. K dispozici je i off-line nadstavba aplikace, která umožňuje klientům banky dále spravovat svoje finance a provádět kategorizace plateb a domácí rozpočty v režimu off-line.

Arbes Smartphone Banking může také obsahovat vlastní serverovou část implementace a nebýt tak závislý na interface dodavatelů jiných front-endových řešení.

Komentáře