Architektura Cisco FlexPod nyní nabídne i podporu SAP

Architektura FlexPod, vytvořená společnostmi Cisco a NetApp po dříve uvedené podpoře pro VMware přidává aktuální možnost začlenění aplikací společnosti SAP.

Architektura Cisco FlexPod nyní nabídne i podporu SAP


Společnost Cisco rozšiřuje portfolio svých řešení pro datová centra o integraci s Microsoft SQL Server. Zákazníci, kteří provozují enterprise aplikace na platformě Microsoft, tak nyní mohou využívat výhod Cisco Unified Computing System (UCS) s plnou podporou pro data warehousing a OLTP (Online Transaction Processing). Cisco spolu s podporou MS SQL Server uvádí také dvě referenční architektury, které se zaměřují na hlavní přednosti UCS - zjednodušení vývoje a implementace spolu se snížením nákladů na vlastnictví (TCO).

Referenční architektura Fast Track Warehouse (Microsoft SQL Server 2008 R2 Fast Track Data Warehouse 3.0 for Cisco Unified Computing System) podle svých autorů spojuje přednosti UCS, univerzálnost MSSQL Server 2008 R2 a technologie EMC a NetApp. Pro OLTP je připravena referenční konfigurace postavená na unified storage řešeních od EMC.


Komentáře