Architektura HP FlexNetwork staví na standardech a jednotné správě

Společnost HP oznámila uvedení jednotné architektury HP FlexNetwork pro zákazníky, kteří chtějí využívat multimediální obsah, virtualizaci, mobilitu přístupu a cloud computing v datových centrech, rozsáhlých prostředích a pobočkách.

Architektura HP FlexNetwork staví na standardech a jednotné správě


Nová síťová architektura HP zvyšuje variabilitu IT infrastruktury tím, že umožňuje nasadit řešení založená na modulárních stavebních blocích a otevřených průmyslových standardech. Díky tomu se mohou zákazníci zaměřit na vývoj inovací a vyhnout se prodejcům nepružných řešení. Architektura sjednocuje síťovou infrastrukturu v datových centrech, rozsáhlých prostředích a pobočkách.

Architektura HP FlexNetwork jako hlavní součást tzv. HP Converged Infrastructure sjednocuje síťová sila zajištěním konzistentní implementace protokolů ve všech síťových zařízeních v podniku. Nabízí také komplexní zásady správy, zabezpečení a přístupu. Architektura HP FlexNetwork sjednocuje síťovou infrastrukturu prostřednictvím modulárních stavebních bloků se společnou řídící vrstvou.

—    FlexFabric – zjednodušuje infrastrukturu datového centra konvergovanými síťovými, výpočetními a úložnými prostředky napříč virtuálními i fyzickými prostředími, a umožňuje podpořit hybridní modely cloud computingu.
—    FlexCampus – snižuje latenci a zvyšuje výkon i zabezpečení přístupu k multimediálnímu obsahu na základě identit v pevných i bezdrátových sítích.
—    FlexBranch – rozšiřuje a zjednodušuje sítě i zabezpečení na úrovni poboček, integruje technologie pro poskytování služeb.
—    FlexManagement – eliminuje komplikovanost různých řídicích systémů jednotným pohledem na celou architekturu HP FlexNetwork.

Další informace o této novince nabízí také spřízněný server ChannelWorld:

https://channelworld.cz/hardware/hp-odhaluje-konvergovanou-sitovou-architekturu-flexnetwork-4124

Komentáře