Arrow ECS jmenována Platinovým Partnerem poradenské společnosti EC-Council

Arrow ECS jmenována Platinovým Partnerem poradenské společnosti EC-Council


Společnost Arrow Enterprise Computing Solutions, která je součástí Arrow Electronics Inc. [NYSE: ARW] a která působí také v České republice oznámila, že jí byl přiznán status Platinového Partnera mezinárodní poradenské instituce v oblasti bezpečnosti elektronické komunikace EC-Council (International Council of E-Commerce Consultants) v Evropě.

V rámci partnerské smlouvy Platinum bude společnost Arrow ECS nabízet mezi jinými i školení Certified Ethical Hacker (CEH), a to prostřednictvím svých školicích středisek ve 13 zemích Evropy, včetně České republiky.

Kurz Certified Ethical Hacker společnosti EC-Council je určen pro IT profesionály v komerčních firmách a organizacích státní správy, kterým má pomáhat při ochraně jejich sítí. Účastníci se učí identifikovat zranitelná místa systému a mezery v jeho zabezpečení, aby byli schopni zajistit účinnou prevenci proti škodlivým útokům ze strany hackerů.

 

International Council of E-Commerce Consultants (EC-Council) je sdružení odborných poradců, které poskytuje certifikace pro dovednosti z oblasti kybernetické bezpečnosti a elektronického obchodování (e-commerce). Sdružení vlastní a vyvíjí 16 bezpečnostních certifikací, které zahrnují například certifikace Certified Ethical Hacker (CEH), Computer Hacking Forensics Investigator (CHFI) nebo EC-Council Certified Security Analyst (ECSA)/License Penetration Tester (LPT). Jeho certifikační programy se nabízejí ve více než 60 zemích po celém světě. Světové ústředí organizace se nachází v Albuquerque ve státě Nové Mexiko (USA).

Komentáře