Asseco: Nový šéf služeb pro malé a střední firmy

Nová divize přibude od 1. ledna příštího roku do struktury společnosti Asseco Solutions. Bude mít název Služby pro malé a střední firmy a jejím ředitelem se stane Jan Novotný, dosavadní vedoucí oddělení interní podpory Helios Orange.

Asseco: Nový šéf služeb pro malé a střední firmy


Jan Novotný vystudoval ČVUT, stavební fakultu. Po studiích pracoval jako konzultant IT (1993-1995) a poté jako jednatel obchodní společnosti Palcom (1995-1999). V roce 2000 nastoupil do Asseco Solutions (tehdy s názvem LCS) jako konzultant informačního systému Helios. Na pozicích konzultanta, provozního programátora a vedoucího projektů zde působil do roku 2006. Od roku 2006 zastával roli vedoucího oddělení interní podpory Helios Orange v téže společnosti.

Ke své nové roli ve firmě Jan Novotný říká: „Segment malých a středních firem je rok od roku náročnější a jejich dodavatel informačních systémů již nevystačí s tím, že umí systém naimplementovat a udržovat. Zákazníci dnes vyžadují mnoho doprovodných služeb - auditem, monitorováním, popř. správou IT infrastruktury počínaje a procesním, případně účetním poradenstvím konče. A jsem přesvědčen, že právě rozsah poskytovaných služeb a jejich kvalita je tím, co nabízíme a co nás může odlišit od méně úspěšných.“

Jan Novotný je ženatý a má dvě dcery. Koníčkem je mu nyní rodina, které se snaží předat svého bývalého koníčka, kterým je jízda na divoké vodě.

Komentáře