Asus uvedl společně s Intelem základní desky určené speciálně pro SMB

Asus uvedl řadu základních desek speciálně navrženou pro malé a středně velké podniky (SMB). Tato řešení byla vyvinuta společně se společností Intel a jsou seřazena do kategorií Secure (Bezpečné), Productive (Výkonné) a Smart (Chytré).

Asus uvedl společně s Intelem základní desky určené speciálně pro SMB


Zároveň jsou doplněna o podporu, která zahrnuje garantovanou dostupnost produktu po dobu jednoho roku a předpokládanou výměnu za pokročilejší verzi.

 

Asus a Intel vytvořily kompletní nabídku řešení pro SMB

Asus a Intel díky technologickému partnerství vyvinuly základní desky pro malé a středně velké podniky. Stále více firem z tohoto segmentu investuje do informačních technologií ve snaze výrazně zlepšit služby poskytované zákazníkům a zefektivnit vlastní provoz.

„Díky technologii Intel Core 2 Duo, technologii Intel vPro, čipovým sadám řady Intel 4 a aplikaci IT Director pomohou tyto desky malým a středně velkým podnikům, aby byl jejich provoz bezpečnější, výkonnější a energeticky efektivnější," uvedl u příležitosti oficiálního on-line představení produktů Rob Crooke, generální manažer a viceprezident skupiny obchodních klientů Intel Corporation.

 

Základní desky Asus s rozšířenou podporou služeb pro SMB

Společnost Asus se snaží vyjít vstříc zákazníkům z řad malých a středně velkých podniků, a proto jim poskytuje další služby zahrnující garanci dostupnosti produktů po dobu jednoho roku a předpokládanou výměnu za pokročilejší verzi při opravách u partnerských společností.

Kromě toho základní desky Asus splňují nejnovější energetická kritéria Energy Star 5.0 a vyhovují i směrnicím o „Omezení užívání nebezpečných látek v elektronických a elektrických zařízeních (RoHS)", kvůli kterým bylo ze základních desek vyřazeno 37 nebezpečných látek. Tyto vylepšené základní desky získaly také jako první certifikát od oddělení Windows Hardware Quality Labs, který je označuje za plně kompatibilní s 32bitovou i 64bitovou verzí operačního systému Windows 7.

Úplný sortiment základních desek společnosti ASUS pro malé a střední podniky

Třída

Modely

Čipová sada

Secure (Bezpečný)

P5Q-VM DO

Q45

Productive (Výkonný)

P5QPL-AM, P5G41-M, P5G41-M LE, P5G41-M SI

G41

Smart (Chytrý)

P5QL-VM DO

B43

Zdroj: Asus

Komentáře