Atos IT Solutions získává další ocenění za implemenetaci ERP od SAP

Společnost Panasonic Automotive Systems Czech spolu s partnerem Atos IT Solutions and Services získala ocenění za implemenetaci SAP ERP systému.

Atos IT Solutions získává další ocenění za implemenetaci ERP od SAP


Kromě nejvyššího ocenění SAP za kvalitu v regionu CEE v roce 2011 v kategorii velkých podniků za implementaci systému SAP ERP vyhrál projekt obou společností další cenu. Tentokrát je to ocenění prezidenta divize Automotive Systems Company (ASC) společnosti Panasonic Corporation, pana Masahisa Shibaty. Ocenění je udělováno jednou ročně významným projektům nebo zlepšovacím návrhům v ASC divizi. Ocenění mohou získat jen implementace, které splňují kvalitativní kritéria a kladou důraz na návratnost investice nebo na profesionální přístup a vedení projektu.

Projekt zahrnoval veškeré podnikové procesy počínaje plánováním přes nákup, výrobu, logistiku, řízení skladu, řízení výkonnosti, účetnictví, kontrolu kvality, nebo zákaznický servis a řadu dalších. V rámci implementace bylo nahrazeno pět různých systémů (např. účetní systém, systém kontroly kvality, systémy materiálové dosledovatelnosti) jedním sjednoceným, ke kterému přistupuje více než 300 uživatelů. Implementace řízeného skladu umožnila zvýšit využití skladu o 20%, byla významně snížena doba potřebná pro výdej materiálu do výroby a náklady na údržbu SW poklesly na polovinu. Systém byl auditován na shodu s SOX a ISO 27001. Zavedení systému trvalo 14 měsíců. 


Úvodní foto: © Sergej Khackimullin - Fotolia.com
Komentáře