Autodesk 3D Forum 2008

Společnost Autodesk a Tech Data Distribution pořádají již pátý ročník setkání příznivců aplikací pro počítačový návrh a uživatelů softwarových řešení společnosti Autodesk.

Autodesk 3D Forum 2008


Společnost Autodesk a její výhradní distributor pro Česko, Slovensko a Maďarsko, společnost Tech Data Distribution, pořádají již pátý ročník setkání příznivců aplikací pro počítačový návrh a uživatelů softwarových řešení společnosti Autodesk.

Autodesk 3D Forum 2008 představí nejmodernější softwarové technologie z oblastí strojírenství a výrobního průmyslu, architektury, stavebnictví, inženýrských staveb i řešení pro efektivní mapování, tvorbu dat a GIS. Zároveň se účastníci dozvědí, jak mohou ještě lépe realizovat projekty ve svém konkrétním oboru a získat tak náskok před konkurencí a jak mohou poznat svůj návrh ze všech úhlů a do všech detailů ještě před tím, než bude realizován. Přehled toho nejzajímavějšího z oblasti počítačového návrhu doplní praktické ukázky nových aplikací řady Autodesk 2009 i vystoupení mnoha hostů.

Konference se letos pro velký zájem znovu uskuteční v České i Slovenské republice, a to:
6. května 2008 od 9 hodin v hotelu City Bratislava v Bratislavě,
15. května 2008 od 9 hodin v hotelu Diplomat v Praze.

Podrobnější informace o skladbě programu naleznete na webu konference na adrese www.autodeskforum.cz.

Komentáře