Autodesk uvádí cloudové řešení Autodesk 360 for BIM

Nově představené řešení Autodesk 360 for BIM má členům projektových týmů v segmentu architektury a stavebnictví pomoci lépe komunikovat a spolupracovat na stavebních projektech.

Autodesk uvádí cloudové řešení Autodesk 360 for BIM


Aplikace postavené na metodě BIM od společnosti Autodesk jsou součástí řešení Autodesk 360, jež podle svých autorů pomáhají optimalizovat produktové a projektové procesy. Tato řešení lze škálovat od jednotlivých uživatelů, kteří se připojují k regionální pobočce, až po větší týmy pracující na projektech po celém světě. Řešení Autodesk 360 for BIM je navrženo pro práci s modely v různých oborech, s tisíci výkresy a dalšími projektovými informacemi.

Autodesk 360 for BIM tvoří:

•    Autodesk Vault Collaboration AEC – aktuálně dostupná aplikace Autodesk Vault je lokálně instalované řešení pro správu dat, které umožňuje projektovým týmům spravovat a sledovat digitální modely bez opuštění BIM návrhových nástrojů jako Autodesk Revit Architecture, Autodesk Revit MEP, Autodesk Revit Structure, AutoCAD Civil 3D a Autodesk Navisworks. Ucelená projektová dokumentace a obsah jsou centrálně spravovány a integrovány s podnikovými systémy typu Microsoft Outlook a SharePoint.

•    Autodesk Buzzsaw – cloudové řešení pro spolupráci na projektech umožňuje zákazníkům sdílet návrhy a dokumenty s externími partnery a distribuovanými týmy bez ohledu na to, kde se nacházejí. Tato služba je poskytována na technologii Autodesk Cloud a je integrována s aplikací AutoCAD WS pro revize a úpravy souborů DWG.

•    Autodesk 360 Nexus – Autodesk 360 Nexus je nová cloudová aplikace, která vedle výrobních odvětví též podporuje konfigurovatelné pracovní postupy ve stavebnictví a řízení podnikových procesů.

Komentáře