Autodesk BIM 360 - cloudové služby pro informační modelování budov

Autodesk BIM 360, cloudové služby pro informační modelování budov (BIM).

Autodesk BIM 360 - cloudové služby pro informační modelování budov


Autodesk BIM 360 zahrnuje soubor cloudových služeb, které poskytují přístup k projektovým BIM informacím kdekoliv a kdykoliv. Autodesk BIM 360 bude spolupracovat s BIM řešeními pro navrhování, projektování a výstavbu obsaženými v sadách aplikací Autodesk Building Design Suite a Autodesk Infrastructure Design Suite.

Autodesk rovněž oznámil akvizici Vela Systems, poskytovatele cloudového a mobilního softwaru pro řízení projektů ve stavebnictví. Kombinace technologie Vela se službami Autodesk BIM 360 přenese procesy BIM do terénu a pomůže investorům automatizovat procesy kvality, bezpečnosti a distribuce plánů a nákresů. Autodesk BIM 360 rovněž údajně pomůže zlepšit projektové výstupy přemístěním výpočetně náročných úkolů do cloudu a umožněním bezprostřední vizualizace včetně renderování, simulací a energetických a strukturálních analýz. Autodesk BIM 360 poskytuje i podporu procesům předávání projektů a životního cyklu projektů prostřednictvím informací poskytovaných vlastníkům stavebních a infrastrukturních projektů za účelem provozování a údržby.

Cloudové služby Autodesk BIM 360 jsou nyní dostupné v angličtině a blízké budoucnosti se plánuje také lokalizace do dalších jazyků. Některé služby mohou být dostupné výlučně subscription zákazníkům sady Autodesk Infrastructure Design Suite 2013 a Autodesk Building Design Suite 2013. Pro více informací navštivte stránky www.autodesk.com/bim360.


Úvodní foto: © ferkelraggae - Fotolia.com
Komentáře