Autodesk Vault a Microsoft SharePoint 2010 poskytují přístup k návrhovým datům napříč podnikem

Společnost Autodesk oznámila, že software Autodesk Vault 2012 nyní spolupracuje s platformou Microsoft SharePoint 2010 a Microsoft SQL Server 2008 R2 k zajištění přístupu k návrhovým datům napříč podnikem.

Autodesk Vault a Microsoft SharePoint 2010 poskytují přístup k návrhovým datům napříč podnikem


Software společnosti Autodesk pro správu dat nyní spolupracuje s platformou Microsoft s cílem zefektivnit využívání podnikových informací, zjednodušit správu obsahu, poskytnout funkce vyhledávání a sdílení pro intranetové a internetové stránky – a současně vybudovat propojení mezi návrhářskými týmy a ostatními částmi podniku.

Během projektu mohou stovky uživatelů používat desítky specializovaných aplikací k vytváření tisíců modelů a výkresů. Kromě návrhových dat je součástí většiny projektů významný objem dalších informací, včetně smluv, nabídkových dokumentů, fotografií, e-mailů a jiných informací. Vault spolupracující s technologiemi Microsoft poskytuje pracovníkům podniku – i těm, kteří přímo nepracují s návrhovými daty – možnost sdílet a spravovat konstrukční a návrhová data prostřednictvím platformy Microsoft SharePoint 2010. Kombinace obou řešení využívá funkcionalit obsažených v řešeních SharePoint 2010 a Autodesk Vault 2012, když poskytuje uživatelům platformy SharePoint 2010 přímý přístup ke konstrukčním a návrhovým datům v rámci řešení Vault, včetně vyhledávání i navigace a možnosti zobrazovat a tisknout návrhová data.

Dostupné pro SharePoint 2010 jsou nyní řešení Autodesk Vault Collaboration AEC, Autodesk Vault Collaboration a Autodesk Vault Professional 2012.

Komentáře