AVE soft zvítězil ve čtvrtém kole soutěže „Tvoje firma, Tvoje šance na úspěch“

Vítěznou aplikací dalšího kola se stal informační systém Evolio-ProfiFinance, který nabízí cloudové CRM řešení.

AVE soft zvítězil  ve čtvrtém kole soutěže „Tvoje firma, Tvoje šance na úspěch“


Čtvrté kolo soutěže „Tvoje firma, Tvoje šance na úspěch“ pořádané společností Microsoft má svou vítěznou aplikaci. V kategorii aplikací vytvořených na platformě Windows Azure se jí stal informační systém Evolio-ProfiFinance od společnosti AVE soft. Evolio-ProfiFinance je platforma s již desetiletou tradicí, která je nyní navíc rozšířena o CRM cloudovou aplikaci, využívající Microsoft Windows Azure. Za dobu své historie bylo řešení Evolio-ProfiFinance nasazeno ve více než sedmdesáti společnostech s rozsáhlými obchodními sítěmi. Nyní je používána třetí generace, která je dostupná na všech moderních prostředích, jakými jsou například aplikace pro tablety a mobily.  

CRM řešení Evolio-ProfiFinance se skládá z několika modulů. Hlavní modul nabízí základní evidenci klientů, smluv a obchodních zástupců, historii, úkoly a dokumenty. Modul Evolio Server je využíván pro zpracování SMS, generování reportů, emailů nebo automatizaci workflow. Evolio SMS slouží pro příjem a odesílání SMS; modul Poradci On-Line je webová aplikace pro přístup obchodních zástupců do informačního systému, práce s reporty, kalendář. Provizní modul je využíván pro výpočet provizí, postupy na pozicích, reporting nebo i generování příkazů k úhradě.

„Serverová část našeho CRM řešení využívá platformy Microsoft Windows Azure,“ uvedl Jan Tkáč ze společnosti AVE soft.  „Data jsou uložena v relační databázi Microsoft SQL Azure. Soubory, dokumenty a ostatní binární data se ukládají ve Windows Azure Storage, který přináší výhodu vysokokapacitního úložiště bez nutnosti dohlížet na zálohování, navyšovat kapacity pevných disků a podobně. Aplikační část systému využívá platformu Microsoft Windows Azure, kde je nasazena jak Silverlight aplikace, tak i webová služba.“

Další informace o informačním systému Evolio-ProfiFinance společnosti AVE soft naleznete
na adrese http://www.avesoft.cz/produkty/evolio-profifinance/.


Úvodní foto: © ra2 studio - Fotolia.com




Komentáře