AVG Internet Security 2012 cílí na vyšší výkon

Nová verze software se podle svých autorů pochlubí novými bezpečnostními technologiemi, zlepšením výkonu počítače a zrychleným stahováním obsahu na internetu.

AVG Internet Security 2012 cílí na vyšší výkon


JR Smith, AVGSpolečnost AVG Technologies dne 8. 9. 2011 na tiskové konferenci v Praze celosvětově představila novou verzi svých bezpečnostních produktů. Vedle vícevrstvé ochrany, která sestává z antiviru s technologií využívající podpisů, detekce hrozeb založené na heuristice a modulu monitorujícího chování, přichází AVG 2012 s novými funkcemi AVG Accelerator a AVG Advisor.

AVG Accelerator optimalizuje podle výrobce soubory a videa ke stažení na vybraných webových stránkách, aby se minimalizovala doba čekání při jejich stahování. Rozšíření je reakcí na přání uživatelů AVG po rychlém stahování obsahu.

AVG Advisor monitoruje počítač a uživateli proaktivně doporučuje dostupná opatření. Na základě chování uživatelů poradí možnosti optimalizace nastavení tak, aby se předešlo různým počítačovým problémům.

Vylepšení AVG 2012 v porovnání s předešlou verzí AVG Internet Security 2011:

o 50 % menší velikost při stažení a rychlejší instalace,
redukce potřebného prostoru na disku o 45 %,
o 20 % nižší potřeba využívání procesů a paměti,
o 10 % rychlejší načítání obsahu.

AVG Internet Security 2012 obsahuje také integrovaný firewall a LinkScanner, který kontroluje odkazy při surfování, nakupování na internetu, či vyžívání internet bankingu. Internet Security 2012 je plně integrovaný s celým ekosystémem AVG bezpečnostních produktů a dalších aplikací.

J. R. Smith, CEO společnosti AVG, při příležitosti uvedené nové verze produktu uvedl, že 65 % současných platících uživatelů někdy dříve vyzkoušelo free verzi bezpečnostního řešení AVG.

Komentáře