AVG představuje Internet Security 2012

Společnost AVG Technologies dnes ohlásila dostupnost AVG Internet Security 2012, nové verze svého bezpečnostního softwaru.

AVG představuje Internet Security 2012


Vedle vícevrstvé ochrany, která využívá antivir založený na podpisech, detekci hrozeb založenou na heuristice a modulu monitorujícího chování, AVG 2012 přichází s novými funkcemi AVG Accelerator a AVG Advisor stejně jako s dalšími ochrannými technologiemi.

AVG Accelerator optimalizuje soubory a videa ke stažení na vybraných webových stránkách, aby se minimalizovala doba čekání při jejich stahování. AVG Advisor monitoruje počítač a uživateli proaktivně doporučuje dostupná opatření. Na základě chování uživatelů nabízí možnosti optimalizace nastavení tak, aby se předešlo různým počítačovým problémům, které by mohly nastat.

„AVG má 98 milionů aktivních zákazníků, kteří nám neustále pomáhají zlepšovat naše produkty. Jejich zpětná vazba byla analyzována a využita při vývoji nových produktů, které tak lépe uspokojí jejich potřeby a odeženou obavy, když jsou on-line,“ řekl Yuval Ben-Itzhak, technický ředitel AVG Technologies.

Vylepšení AVG 2012 v porovnání s předešlou verzí AVG Internet Security 2011:

•    o 50% menší velikost při stažení a rychlejší instalace
•    redukce potřebného prostoru na disku o 45%
•    o 20% nižší potřeba využívání procesů a paměti
•    o 10% rychlejší načítání obsahu

Komentáře