AVG představuje MultiMi, rozhraní pro soubory, email, sociální média a obsah v cloudu

AVG Technologies dnes představil MultiMi, což je nový způsob, jak zůstat ve spojení a spravovat svůj digitální život.

AVG představuje MultiMi, rozhraní pro soubory, email, sociální média a obsah v cloudu


MultiMi podle AVG poskytuje uživatelům jeden přístupový bod pro všechny jejich soubory na počítači, emailové účty, platformy sociálních sítích (včetně Facebooku, LinkedIn a Twitteru) a obsah z cloudových služeb (včetně YouTube, Flickr, různé služby úschoven v cloudu a Google Docs). Software je k dispozici od tohoto týdne ke stažení pro Windows (zdarma) jako funkční beta.

Podobně jako digitální kokpit tak i MultiMi podle AVG poskytuje v reálném čase jeden pohled na to, co se děje a kde, čímž pomáhá mít vše pod kontrolou a ušetřit čas. Prohlížet si powerpointovou prezentaci, kontrolovat svůjprofil na Facebooku, MultiMi umožňuje uživatelům prohlížet, vyhledávat a slučovat komunikační toky a to pro práci i zábavu.

Eidan Apelbaum, CEO společnosti Zbang It, tvůrce MultiMi, dodává: „MultiMi vám pomáhá mít pod kontrolou rostoucí toky příchozích informací, a přitom je sdílet. Umožňuje také spolupráci různých platforem a programů. MultiMi nehromadí, ale integruje. V intuitivním a velmi jednoduchém prostředí vám pomáhá uspořádat a zjednodušit váš digitální život.”

Komentáře