AVG představuje novou divizi: Global Strategic Alliances

Společnost AVG Technologies oznámila vznik nového uskupení s názvem Global Strategic Alliances (GSA); skupiny se zaměřením na firemní rozvoj, podporu licencování a vytváření strategických partnerství.

AVG představuje novou divizi: Global Strategic Alliances


Hlavním cílem GSA je zvyšování hodnoty a výnosů společnosti prostřednictvím rozšiřování a rozvoje základny strategických partnerů AVG a udělování vstupních licencí. GSA bude dále figurovat v záležitostech, spojených s obchodními fúzemi a akvizicemi. Zároveň se GSA zaměří i na budování strategických vazeb se společnostmi z oblasti technologií, sociálních médií, e-commerce a také firmami se specializací na online hry, ISP a OEM. Firma AVG Technologies nyní již navázala strategické dohody se společnostmi Microsoft, Yahoo! Inc., Cisco, Virgin Digital Help, Kaseya, WatchGuard a GFI Software.

Nové seskupení AVG Global Strategic Alliances (GSA) povede Senior Vice President Rocco Donnino, který přichází do AVG ze společnosti McAfee, kde byl zodpovědný za globální OEM produkci a strategické partnerství ve Spojených státech, v Evropě, ve Středním východě a v Africe. Donnino dříve působil ve vedoucích pozicích ve společnostech Secure Computing, Shavlik Technologies, SurfControl či Microsoft. Do GSA vstupuje také Tom Buoniello, Senior Solutions Architect, který přichází ze společnosti Symantec a Microsoft, kde měl na starosti řízení výroby a vedení týmů a napomohl definovat technologii a strategii rozvoje.

Komentáře