AVG Threat Labs nabízí zdarma bezpečnostní detekční nástroj

Společnost AVG Technologies oznámila dostupnost limitované beta verze svého nového on-line nástroje AVG Threat Labs.

AVG Threat Labs nabízí zdarma bezpečnostní detekční nástroj


Jedná se o unikátní portál, který poskytuje uživatelům informace o internetových hrozbách získaných pomocí AVG LinkScanneru od téměř sto milionů svých uživatelů.

Všichni, kteří mají nainstalovaný AVG Antivirus, jehož součástí je i LinkScanner, jsou v reálném čase chráněni proti malwarovým útokům, šířeným z internetových stránek. Hrozby jsou díky tomu zablokovány ještě dříve, než se stránka načte do prohlížeče. Portál Threat Labs tento unikátní software doplňuje a nabízí uživatelům možnost po zadání jakékoli URL adresy vyhledat více informací o potenciálních hrozbách, které se mohou pod daným odkazem skrývat. Dokonce i uživatelé, kteří nemají nainstalovaný antivirový program AVG nebo jej aktuálně nemají aktivovaný, mohou Threat Labs plně využívat a těžit z jeho předností. Mezi ty hlavní patří okamžitý přístup k podrobným statistikám o rizicích, kterými stránky v minulosti i současnosti hrozí. AVG Threat Labs rozšiřuje samotné možnosti volně dostupného antivirového programu AVG Free a doplňuje unikátní koncept společnosti „People Powered Protection“.

 

Představení finální verze Threat Labs pro domácí uživatele je plánováno na konec září 2010. Portál tak doplní sadu bezpečnostních nástrojů AVG Internet Security a pomůže téměř stomilionové celosvětové komunitě bojovat proti internetovým hrozbám.

Beta verze AVG Threat Labs je dostupná na adrese http://www.avgthreatlabs.com/sitereports. AVG Free a LinkScanner jsou bezplatně dostupné ke stažení na AVG Download  nebo na www.download.com.

Komentáře