Avnet otvírá divizi Oracle, tým povede Jaroslav Schiller

Avnet otvírá divizi Oracle, tým povede Jaroslav Schiller


Distribuční společnost Avnet oznámila, že na pozici Team Leadera v nově otevřené divizi Oracle nastupuje od ledna Jaroslav Schiller.

 

Ing. Jaroslav Schiller (61 let) přichází ze společnosti DNS, kde rozvíjel a vedl taktéž divizi Oracle.  Vystudoval technickou kybernetiku na ČVUT se specializací na počítače, kterým se profesně věnuje celý život. V 90. letech působil v úzkém týmu IBM, který zakládal společnost IBM Česká republika. Zde poté působil téměř 8 let na obchodních a manažerských pozicích, byl také členem Country Management Teamu. Po odchodu z IBM vedl divizi J.D.Edwards ve firmě BSC Praha. Následně působil 4 roky ve funkci ředitele české pobočky německé firmy gedas, dceřinné společnosti koncernu Volkswagen. Později řídil divizi Business Solutions ve firmě Siemens SBS.

Ve své funkci budu usilovat o to, aby se Avnet stal nejlepším distributorem produktů Oracle v České republice,“ vytyčil si za svůj cíl Jaroslav Schiller.

 

Jaroslav Schiller rád lyžuje a v posledních 10 letech aktivně působí ve westernové střelbě. Je také aktivním chalupářem – fyzická práce a možnost tvorby jasně viditelných výsledků jsou pro něj vedle sportu tou nejlepší relaxací po náročné práci duševní. Je ženatý a má dvě dcery.

Komentáře