Azlan prvním distributorem produktů Cisco C-Series

Společnost Azlan uskutečnila ve Velké Británii první dodávky nové série produktů společnosti Cisco určených pro virtualizační řešení a datová centra – Cisco United Computing System (UCS) C-Series.

Azlan prvním distributorem produktů Cisco C-Series


Díky nedávným výrazným investicím do prohloubení spolupráce divize Azlan a společnosti Cisco se Azlan stal prvním distributorem, který může nabídnout resellerům celé portfolio Cisco C-Series rack-mount serverů. Azlan zároveň oznámil, že plánuje sérii speciálních školení pro resellery, kteří jsou už nedočkaví, aby mohli přinést Cisco C-Series na trh. K dnešnímu dni už proběhlo několik úspěšných obchodních schůzek a Azlan začal spolupracovat s klíčovými partnery společnosti Cisco na budování obchodních příležitostí.

Azlan nabízí svým Cisco partnerům, kromě školení ve formě workshopů a Webexů, obchodní a marketingovou podporu, asistenci při ukázkách DEMO produktů u klíčových zákazníků a pomoc v přístupu ke speciální marketingové podpoře od Cisca. Série produktů Cisco C-Series je ideální platformou od konsolidace serverů až po desktopové virtualizační projekty, které výrazně přispívají ke snížení manažerského zatížení, starostí o náklady a zároveň zvyšují obchodní flexibilitu.

Komentáře