Barracuda Enterprise zakládá novou divizi a cílí i na korporátní uživatele

Původně byly produkty Barracuda zaměřeny především pro zákazníky z řad menších a středních firem, avšak v posledních několika letech rozšířila společnost své portfolio tak, aby vyhovělo i velkým korporátním zákazníkům.

Barracuda Enterprise zakládá novou divizi a cílí i na korporátní uživatele


Typickým příkladem řešení pro velké zákazníky je platforma Barracuda NG Firewall, která uživatelům nabízí řešení pro jejich informační bezpečnost, do něhož spadá filtrování webu a elektronické pošty, ochrana před neoprávněným přístupem, správa aplikací na úrovni sedmé vrstvy a řízení přístupu k síti. Mezi další funkce patří inteligentní řízení zátěže linek a záložních spojení podle aplikací a stavu sítě i nástroje pro dálkovou analýzu provozu a dění na síti. To vše v rámci  centrálně spravované platformy, která může pokrývat celou rozsáhlou korporátní síť včetně detašovaných poboček, datových center či jednotlivých vzdálených uživatelů.

Společnost v září letošního roku založila novou divizi Barracuda Enterprise, která se bude primárně zaměřovat právě na komplexní podporu zákazníků z řad velkých korporací, bank či organizací státní a veřejné správy.


Úvodní foto: © pressmaster - Fotolia.com
Komentáře