Barracuda Web Security Flex - filtrace webu, odstranění spyware a blokování malware v cloudu

Společnost Barracuda Networks uvedla na trh nové varianty svých produktů a služeb ve formě virtual appliance, na bázi SaaS a s podporou cloud computing včetně hybridních řešení.

Barracuda Web Security Flex - filtrace webu, odstranění spyware a blokování malware v cloudu


Společnost Barracuda Networks uvedla na trh nové varianty svých produktů a služeb ve formě virtual appliance, na bázi SaaS a s podporou cloud computing včetně hybridních řešení. Nejnovějším příspěvkem z této oblasti je služba Barracuda Networks Web Security Flex, která byla představena počátkem letošního roku. Ta uživatelům nabízí stejné funkce pro filtraci webu, odstranění spyware a blokování malware jako produkt Barracuda Web Filter.

Uživatelé nyní mohou kombinovat službu Barracuda Networks Web Security Flex s řešením na bázi hardware či virtual appliance. Bez ohledu na aktuálně využitou platformu v rámci takovéhoto hybridního řešení získají integrované a centrálně spravované řešení pro bezpečný přístup k webu. Jeho součástí jsou filtry pro ochranu uživatelů před škodlivým obsahem webových stránek, jako jsou viry, spyware a malware, doplněné o možnosti filtrování webového obsahu. Licenční politika  Barracuda Web Security Flex je založena na počtu uživatelů služby bez dalších dodatečných poplatků.

Více informací o řešení Barracuda Networks Web Security Flex lze získat na www.barracudanetworks.cz.

Komentáře