Beaver Group nasadila řešení pro správu firemních procesů v cloudu

Beaver Group, skupina podnikající v segmentu digitálních médií, využívá software pro správu životního cyklu produktu Autodesk PLM 360 od společnosti Autodesk.

Beaver Group nasadila řešení pro správu firemních procesů v cloudu


Beaver Group dodává digitální média – nabídkové a informační displeje, návrhy, kreativní řešení a služby značkám jako P&O Cruises, Showcase Cinemas nebo Burger King. Společnost vybrala řešení Autodesk PLM 360 proto, aby zpřístupnila potřebná data všem zainteresovaným stranám, včetně oddělení řízení programů, vývoje, kvality, nákupu, provozu, prodeje, marketingu a podpory. Řešení zajišťuje všem uživatelům časově přístup prakticky z jakéhokoli mobilního zařízení nebo webového prohlížeče.

„Zoufale jsme potřebovali systém projektového řízení, který by okamžitě mohly využívat všechny strany zainteresované na projektu, tj. – návrháři, technici, externí dodavatelé a externí partneři jako například architekti, projektanti a dodavatelé atp. – bez dodatečných nákladů či komplikovanosti typické pro jiné systémy na trhu,“ řekl Peter Critchley, ředitel společnosti Beaver Group.

Před nasazením řešení Autodesk PLM 360 uchovávala Beaver Group produktové informace v samostatných, neintegrovaných systémech. Protože práce na různých produktech probíhají na několika místech zároveň, představovalo řízení verzí problém.


Úvodní foto: IDG
Komentáře