BeeWiser od Stringdata podpořil festival vzdělávání v Olomouci

Produkt společnosti StringData – BeeWiser – stejně jako loni podpořil festival vzdělávání Aeduca, který se letos konal v termínu od 12. do 14.9. na Univerzitě Palackého v Olomouci.

BeeWiser od Stringdata podpořil festival vzdělávání v Olomouci


V rámci aktuálního ročníku mohli všichni přednášející prezentovat přímo ze systému BeeWiser a tak obohatit své prezentace o interaktivní prvky a celou přednášku přiblížit ostatním účastníkům.

„Společnosti StringData se pravidelně snaží podporovat oblast vzdělávání. Proto jsme se, stejně jako minulý rok, stali partnery festivalu AEDUCA. Nebyla to v tomto roce první akce ve vzdělávání, kterou jsme podpořili, avšak právě tento festival byl specifický tím, že jsme nabídli všem přednášejícím možnost připravit a prezentovat své přednášky přímo v systému BeeWiser, který nabízí široké prezentační možnosti. Naše přípravy na tento festival trvaly více než dva měsíce, ve kterých jsme poskytovali podporu organizátorům festivalu i přednášejícím. Těší nás zájem účastníků a jsme rádi, že můžeme takovéto aktivity podporovat.“ konstatoval Petr Dlouhý, Sales & Marketing Director, společnosti StringData, po ukončení festivalu.

 

Účastníci měli možnost se v rámci festivalu se systémem blíže seznámit v přednášce „BeeWiser – tak trochu jiná výuka“ a dozvědět se o všech možnostech, které systém nabízí. Nejvíce ohlasů vzbudila možnost tvořit prezentace, testy a kurzy pro výuku bez asistence třetí osoby a bez nutnosti pokročilých IT znalostí. Zaujala také možnost vytvářet si statistiky jednotlivých kurzů a studentů.

Prezentace z festivalu AEDUCA 2011 jsou dostupné na www.beewiser.cz.

Komentáře