BenQ představuje nové modely projektorů pro byznys a školství

Společnost BenQ oznámila rozšíření své řady Full HD byznysových projektorů s vysokým jasem o dva nové zástupce s označením SH910 a SH960.

BenQ představuje nové modely projektorů pro byznys a školství


Projektor BenQ SH960 byl podle výrobce navržen tak, aby prezentace promítané i ve světelně náročných podmínkách byly dobře viditelné. K tomu zde slouží energeticky úsporný dvoulampový systém zajišťující Full HD projekci s jasem 5500 ANSI lumenů a kontrastem 3000:1. Díky využití dvojice lamp mohou prezentace probíhat bez přerušení - pokud jedna z lamp vypoví funkčnost, bude druhá jednotka pracovat na vyšší výkon, aby zajistila zobrazení s požadovaným jasem. Kromě schopnosti reálného zobrazení Full HD obsahu 1:1 bez nutnosti interpolace obrazu dokáže SH960 převádět video s nízkým rozlišením do vysokého rozlišení pomocí HQVTM.

Projektor BenQ SH960 byl zkonstruován tak, aby zaručil flexibilní instalaci při současném zachování jednoduchosti ovládání a údržby. Zařízení lze díky 1,5násobnému zoomu použít prakticky v libovolných prostorách – široký rozsah možného nastavení promítací vzdálenosti totiž doplňuje instalační flexibilita umožňující montáž zařízení v zásadě na libovolný druh stropu. Možnost posunu objektivu v rozmezí ±125 % vertikálně a ±40 % horizontálně přináší  nápravu nepřesností učiněných při montáži. 2D korekce lichoběžníkového zkreslení pak umožňuje zobrazení bez deformací.

SH910 – prezentace ve Full HD s vysokým jasem

V případě BenQ SH910 se jedná o řešení určené zejména pro korporátní zasedací místnosti, školicí centra, auditoria nebo jiná místa určená pro shromáždění většího počtu osob. Projektor SH910 se vyznačuje jasem 4000 ANSI lumenů a rozlišením Full HD 1080p. Projektor BenQ SH910 je vybaven rozsáhlou HDMI konektivitou a dvěma zabudovanými reproduktory s SRS certifikací a výkonem 10 Wattů. Rovněž nabídne možnost zobrazení přímo z USB zařízení, což je vlastnost využitelná například pro prezentace bez nutnosti připojení počítače. Produkt BenQ SH910 nabízí podporu pro  správu a ovládání prostřednictvím sítě – podporuje řešení Crestron a PJ-Link, a to jak na bázi kabelu LAN, tak i adaptéru pro bezdrátové připojení.

Komentáře