Beta verze aplikací Norton Internet Security 2011 a Norton AntiVirus 2011 jsou k dispozici

Tým Norton společnosti Symantec představil beta verze 2011 aplikací Norton AntiVirus a Norton Internet Security, které jsou nyní k dispozici zdarma ke stažení z webu Norton beta.

Beta verze aplikací Norton Internet Security 2011 a Norton AntiVirus 2011 jsou k dispozici


Společnost také představila beta verzi své první bezpečnostní aplikace pro Facebook a dva samostatné bezpečnostní nástroje určené k potírání stále více rozšířené hrozby v podobě falešných antivirových programů a jiných infekcí.

 

Norton 2011 - rychlý a účinný

V rámci úsilí společnosti Symantec poskytovat rychlé a efektivní zabezpečení jsou vyvíjeny beta verze 2011 aplikací Norton, které budou mít lepší nebo stejné hlavní výkonové charakteristiky: dobu instalace, dobu prověřování a využití paměti. Produkty budou navíc obsahovat funkci System Insight 2.0, která překračuje hranice zabezpečení a upozorňuje uživatele v okamžiku, kdy mají aplikace podstatný vliv na systémové prostředky.

Základem tohoto vydání softwaru Norton je špičková technologie zabezpečení založená na hodnocení. Tato technologie, která je k dispozici pouze v bezpečnostních produktech Norton, dosáhla prokazatelně bezkonkurenční úrovně zjišťování nového škodlivého kódu, která zdaleka převyšuje to, co umožňují tradiční technologie zabezpečení. Funkce Download Insight 2.0 je novinkou v softwaru pro rok 2011 a rozšiřuje ochranu, kterou produkt poskytuje na základě hodnocení. Funkce je nyní využívána prakticky při každém stažení bez ohledu na klienta (prohlížeč, e-mail, rychlé zprávy). To zajišťuje ochranu uživatelů před stažením škodlivých souborů bez ohledu na to, jakou cestou se soubor do počítače dostává. Software Norton 2011 pomocí informací hodnocení vytváří také zprávy o „důvěryhodnosti“ souborů v systému a pomáhá uživatelům poznat, nakolik jsou jejich zvyky při stahování riskantní ve srovnání s 53 miliony současných účastníků programu Norton Community Watch.

 

Beta verze aplikace Norton Internet Security 2011 obsahuje důležité funkce jako Norton Identity Safe, která má pro rok 2011 nový vzhled, a Norton Safe Web, což je služba hodnocení webových stránek, která do výsledků vyhledávačů Google, Yahoo! a Bing.com vkládá hodnocení bezpečnosti a hodnocení bezpečnosti elektronického obchodování. Panel nástrojů beta verze aplikace Norton Internet Security 2011 umožňuje bezpečnější využití Internetu. Spojuje všechny technologie ochrany prohlížeče do jednoho rozhraní, které nejen ukazuje hodnocení bezpečnosti webových stránek, ale uživatelům také zabraňuje v návštěvě stránek, které obsahují škodlivý kód, pokusy o phishing nebo kód zneužívající zranitelná místa prohlížeče nebo modulů plug-in, a stránek, které byly heuristicky určeny jako rizikové.

Všichni uživatelé si mohou vyzkoušet také bezplatnou webovou službu OnlineFamily.Norton, která poskytuje rodičům přehled o činnosti jejich dětí online.

 

Dostupnost beta verze

Beta verze aplikace je nyní veřejnosti k dispozici ke stažení zdarma na adrese: www.norton.com/nis2011beta nebo www.norton.com/nav2011beta. Uvítáme, když účastníci beta testů softwaru Norton sdělí svůj názor a podělí se o svoje zkušenosti s produktem v diskuzích online na stránce Norton Public Beta Forum.

Komentáře