Brněnské Kentico expanduje v USA a ve Velké Británii

Brněnská společnost Kentico Software, dodavatel publikačního systému Kentico CMS, otevřela novou pobočku ve Velké Británii a v pořadí již druhou pobočku v USA.

Brněnské Kentico expanduje v USA a ve Velké Británii


Kentico Software, brněnská softwarová firma dodávající webový publikační systém Kentico CMS, otevřela novou pobočku ve Velké Británii v  blízkosti Londýna a pobočku na západním pobřeží USA ve městě Seattle. Britská pobočka bude zajišťovat prodejní a marketingové aktivity v rámci britského a irského trhu, zatímco americká pobočka bude vedle prodeje a marketingu nově také poskytovat technickou podporu produktu Kentico CMS. Tato pobočka tak v blízké budoucnosti umožní společnosti Kentico Software poskytovat nepřetržitou telefonickou a emailovou podporu 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu.

Geograficky bude pobočka v Seattlu spravovat všechny aktivity západního pobřeží USA, tedy států v pacifické časové zóně. Střed a východ USA bude nadále spravovat pobočka v Nashua, New Hampshire, která funguje již od roku 2008. V USA má firma více než 350 implementačních partnerů a na systém Kentico CMS zde používá více než 4 000 webů, ve velké Británii pak 180 implementačních partnerů a přes 1 200 webů.

Komentáře