Business Intelligence formou SaaS dostupné i v Česku

Řešení BellaDati míří na malé a střední firmy, pro které jsou tradiční on-premise aplikace příliš nákladné či složité

Business Intelligence formou SaaS dostupné i v Česku


Česká společnost Trgiman oficiálně spustila BellaDati, v ČR první business intelligence řešení poskytované formou SaaS a určené pro malé a střední podniky.

Jak uvádí výrobce, začít s jeho používáním lze velmi rychle, do 3 minut po registrace má uživatel k dispozici kompletní business intelligence včetně OLAP datového skladu. Pokud je o zdroje dat se kterými si BellaDati poradí, pak k dispozici je Excel, ekonomické systémy jako Pohoda, dále Dynamics CRM, SAP, databáze Oracle a webové služby včetně Google Docs. Výsledné reporty lze sdílet on-line na dashboardech napříč společností. K výstupům je možné přidávat komentáře způsobem známým ze sociálních sítí. IT specialisté využijí veřejná API k připojení vlastních aplikací nebo on-line Bella Script, který umožňuje čistění dat.

Zákazníkům nabízí Trgiman také volitelnou analytickou službu. V jejím rámci jim například poradí jaké KPI (výkonové ukazatele) sledovat a vytvoří potřebné reporty s grafy a pohledy na podniková data.

“Malým a středním podnikům chceme poskytnout BI, kterou si dříve nemohli dovolit. Teď se může i malá firma rozhodovat podle jasných ukazatelů. Velký podnik může naopak investovat do analýz KPI místo integračních problémů. Odstranili jsme komplexitu zatěžující současná BI a přibalili jednoduchost a služby analytiků. V BellaDati z hromady tabulkových dat získáte vizualizace, kterým je snadné rozumět,“ komentuje spuštění služby CEO společnosti Trgiman Martin Trgiňa.

K dispozici je několik tarifů, přičemž všechny je možné zkoušet 60 dní zdarma. Tarif BellaDati Personal je pak zcela zdarma.

Komentáře