CA Clarity PPM: nově s manažerskými dashboardy a podporou mobilních zařízení

K dispozici je nová verze řešení CA Technologies určeného pro správu služeb, projektů, produktů, pracovníků a financí

CA Clarity PPM: nově s manažerskými dashboardy a podporou mobilních zařízení


Společnost CA Technologies oznámila dostupnost funkčně vylepšené verze svého Project & Portfolio Management řešení CA Clarity PPM. Hlavní novinky zahrnují například manažerské dashboardy (pdf datasheet) a podporu mobilních zařízení (pdf datasheet).

Nové manažerské dashboardy umožňují zobrazovat nejdůležitější dynamicky se měnící obchodní informace jakou jsou trendy ve vývoji využití zdrojů, a ty dále používat například pro hloubkovou finanční analýzu, review stavu současných projektů nebo pro týmovou optimalizaci. Nové jsou také předpřipravené Business Objects Universes (BOU), které umožňují uživatelům snadněji vytvářet reporty o investicích, zdrojích, financích i čase.

Smart Phone Time Management pro CA Clarity PPM je určen pro mobilní pracovníky, kteří potřebují vkládat časově označené záznamy přímo ze svého iPhonu nebo RIM Blackberry.

CA Technologies nabízí své PPM řešení i ve verzi CA Clarity PPM On Demand, tedy formou SaaS (Software as a Service). Společnost uvádí, že SaaS verzi již dnes používá více než 150 jejich zákazníků.

zdroj: TZ

Komentáře