Canon a HP budou společně nabízet tisková kancelářská řešení

Společnosti Canon a HP oznámily rozšíření své aliance za účelem společného prodeje a distribuce nové řady multifunkčních kancelářských zařízení, v rámci které budou nabízet multifunkční zařízení Canon a řešení HP pro podnikový tisk a zpracování obrazu.

Canon a HP budou společně nabízet tisková kancelářská řešení


Aliance je založena na dosavadních obchodních vztazích společností Canon a HP, kterým umožní nabízet zákazníkům novou třídu tiskových řešení. Díky rozšířené nabídce softwaru a služeb s podporou EDS, a HP company, řízených tiskových služeb od HP a globálního servisu a podpory Canon získají podnikoví zákazníci přístup ke komplexnějšímu portfoliu tiskových řešení a služeb.

Tato aliance se týká současných i budoucích produktů od obou společností. Zákazník tak dosáhne větší kompatibility svého strojového parku v rámci celé infrastruktury kancelářských tiskových zařízení. Canon a HP dále získají výhodu v podobě přístupu k softwarovým produktům pro správu zařízení do partnerské společnosti i dalších dodavatelů, a to včetně Canon imageWARE Enterprise Management Konsole, Canon MEAP, HP Web Jetadmin a HP Open Extensibility Platform. Rozšířené portfolio produktů a služeb bude nabízeno zákazníkům v Severní Americe a Evropě a také globálním zákazníkům sídlícím v těchto regionech.

 

 

Komentáře