Canon a Océ představují nové technologie a tiskové systémy

Společnosti Canon Europe a Océ dnes představily dva nové produkční systémy.

Canon a Océ představují nové technologie a tiskové systémy


Černobílá řada Océ VarioPrint DP využívá technologii Océ DirectPress, Canon imageRunner Advance C9000S PRO je barevná produkční tiskárna nové generace.

TiskOcé VarioPrint 95-105-120-135 jsou výkonné produkční tiskárny, které kombinují technologii tisku, tiskový stroj a tiskový server Océ s integrovaným řešením Canon pro skenování a dokončovací práce. Océ VarioPrint nabízí požadovanou úroveň konzistence obrazu, produktivity a  možnosti dokončovacích prací v řešení, které lze konfigurovat dle potřeby organizace. V řadě DP jsou k dispozici čtyři rychlosti tisku: 95, 105, 120 a 135 stran formátu A4 za minutu. Základem nové řady je technologie Océ DirectPress, která pro vytvoření obrazu nepoužívá světlo, vysokou teplotu ani elektrický náboj, což z ní činí alternativu k tradičním technologiím používaným u černobílých tiskových strojů.

Technologie Océ DirectPress přeskakuje při tisku  několik kroků běžných u tradičních tiskových technologií a využívá jeden neměnný digitální proces. Výsledkem je podle výrobce stabilní výstup bez kazů. Nový engine obsahuje celou škálu skenovacích a dokončovacích řešení, která vycházejí z řady Canon imagePRESS.

Nová řada Océ VarioPrint DP a Canon imageRUNNER ADVANCE C9000S PRO jsou již k dispozici v přímých prodejních kanálech společností Canon a Océ a také v síti akreditovaných prodejců.

Komentáře