Canon CZ spustil portál pro komunikaci s obchodními partnery

Společnost Canon CZ oznámila spuštění portálu PartnerNet pro komunikaci s obchodními partnery.

Canon CZ spustil portál pro komunikaci s obchodními partnery


Prostřednictvím intuitivního webového portálu mohou partneři získat marketingové materiály, ceníky, letáky a produktové listy nebo termíny školení a kurzů. Stránky jsou pravidelně aktualizovány a uživatelé tak mají vždy přístup k nejnovějším informacím.

Každý partner získá přístup zabezpečeným heslem a poskytnuté informace, nabídky akcí a školení jsou uzpůsobeny individuálním potřebám, ať už se jedná o ředitele společnosti, marketingového nebo třeba obchodního manažera. Výhodou bude i možnost přizpůsobit jednoduše materiály pro marketingové kampaně. Partneři tak mohou například vkládat do obchodních a reklamních materiálů vlastní loga nebo informace.

Antonín  Brož, Distribution manager společnosti Canon CZ/SK, dodává: „PartnerNet je online nástroj pro komunikaci s partnery. Nabízí informace o produktech i nástroje pro podporu marketingu a prodeje. Uživatelé snadno získají bannerovou reklamu, direct e-mail, letáky, produktové fotografie nebo brožury. Vybrané materiály navíc dovolí další přizpůsobení podle potřeb partnerů. Jednoduchý přístup k informacím a jejich centralizace umožní snazší oslovení potenciálních zákazníků a zvýšení prodeje.“

Prvních 100 registrovaných zákazníků v České republice získá zdarma inkoustovou tiskárnu Canon PIXMA MP250.

Portál je k dispozici na adrese: www.canon.cz/partnernet.

Komentáře
K tomuto článku není připojena žádná diskuze, nebo byla zakázána.