Canon představil druhou generaci platformy imageRunner Advance

Společnost Canon představila novou generaci platformy imageRunner Advance.

Canon představil druhou generaci platformy imageRunner Advance


Nová generace imageRunner Advance přináší například textově prohledávatelné formáty skenovaných souborů nebo bezpečné vymazání pevného disku. Navíc Canon představil i řešení pro přihlášení bez nutnosti serveru, Universal Login Manager, které je dostupné u všech nových zařízeních imageRunner Advance a nabízí personalizaci, sledování využití a přístup k funkcím na úrovni jednotlivých uživatelů..

Nové přihlášení prostřednictvím Universal Login Manager nabízí ověření uživatele prostřednictvím bezkontaktní karty nebo pomocí dotykového přihlášení. Organizace tímto způsobem mohou řídit bezpečnost, náklady a využití strojů na úrovni jednotlivých uživatelů. Zároveň lze podle tiskového prohlášení společnosti Canon zvýšit produktivitu prostřednictvím personalizace zařízení a automatizace často prováděných úkolů.

Nástroj Canon iW Desktop Quick Printing Tool, který je dostupný přímo z pracovní plochy, poskytuje rychlý přístup k náhledům dokumentů, úpravám šablon a tvorbě PDF. Pro více pokročilých funkcí je k dispozici Canon iW Desktop, který umožňuje kombinovat informace z různých zdrojů a vytvářet a upravovat dokumenty pro profesionální vzhled během několika minut.


Úvodní foto: © Gunnar Assmy - Fotolia.com
Komentáře