Canon představuje řešení pro web-to-print a produkční workflow

Společnost Canon Europe uvádí na trh Helix Production Workflow verze 2.0 (Helix PW), řešení pro web to-print a produkční workflow.

Canon představuje řešení pro web-to-print a produkční workflow


Toto řešení nabízí podnikovým reprografickým oddělením (CRD) a print-for-pay sektoru nové možnosti, které zvýší výkonnost podnikání.

Produkt lze zakoupit ve standardním nastavení, ale také lze snadno upravit na míru specifickým požadavkům nejrůznějších tiskových prostředí. Helix PW v2.0 má modulární a škálovatelnou softwarovou strukturu, díky které si zákazníci mohou vybrat a zaplatit jen požadované funkce.

Novinka zefektivní proces tisku na vyžádání a přináší nové možnosti personalizovaného malonákladového tisku. Součástí řešení je i objednávání a výroba tiskovin a efektivní obsazení tiskových místností. Helix PW v2.0 obsahuje několik nových vlastností, které jsou shrnuty níže:

Rozšířená správa tiskových úloh obsahuje autorizaci workflow, která chrání klienty před překročením dohodnutých rozpočtů nebo objedáním produktů, které nejsou třeba. Nové rozvržení řídící obrazovky nabízí tiskovým operátorům větší flexibilitu, přehled a pokročilejší ochranu s rychlejší identifikací potenciálních problémů. Dokumenty pro tisk proměnných dat (VDP), zahrnující PPML podporu, i náhledové stránky se staly více intuitivní a nabízí rychlejší, snadnější a přesnější korekci na obrazovce.

Rozšířené funkce přípravy dokumentů zahrnují podporu pro skenování spolu s možnostmi úprav obrázků, aby bylo možné papírové předlohy převést na digitální dokumenty vysoké kvality, které lze kombinovat s existujícím digitálním obsahem.


Rozšířené možnosti šablon podporují širší spektrum typů dokumentů a off-line dokončovacích procesů. Zlepšená práce se záložkami umožňuje i složitější tiskové úlohy rychle sestavit, zformátovat a odeslat do tisku.

Rozšířená správa workflow nabízí přesnou kontrolu rozpočtu, což je základní požadavek CRD v některých vertikálních trzích, jako je například právní odvětví. Větší automatizace tiskové fronty usnadňuje automatický přenos práce ze sítě do tiskové místnosti, čímž se snižuje riziko chyb v důsledku zásahu obsluhy.

Vylepšená podpora pro velkoformátový tisk obsahuje automatické cenové kalkulace a sledování nákladů a umožňuje zákazníkům daleko širší využití a správu jejich investic. Obsažena je rovněž podpora pro nativní velikosti dokumentů včetně vlastních rozměrů.


Začátek oficiálního prodeje je plánován na 3. čtvrtletí 2010.

Komentáře