Canon představuje univerzální velkoformátové multifunkční řešení

Canon představil nové velkoformátové multifunkčních řešení dostupné v pěti variantách.

Canon představuje univerzální velkoformátové multifunkční řešení


Systémy imagePROGRAF MFP (multifunkční tiskárny imagePROGRAF) poskytují kopírování, archivaci a sdílení technických dokumentů, jako jsou mapy, výkresy, vizualizace a plány. Podle výrobce se hodí zejména pro použití v architektuře a stavebnictví (AEC), pro strojírenské CAD aplikace, Geografické informační systémy (GIS) či tisk materiálů pro místa prodeje a další reprografické aplikace.

Optické rozlišení 600 dpi a CIS skenovací technologie podle Canonu usnadňují kontrolu nad velkoformátovými dokumenty, jako jsou mapy a výkresy.  Uživatelé mohou dokumenty kopírovat, tisknout, skenovat do souboru (PDF, JPEG a TIFF) nebo do e-mailu. Systémy také podporují dávkové skenování více dokumentů a disponují podavačem papíru s automatickou detekcí velikosti skenovaného dokumentu. ImagePROGRAF MFP systémy používají barevný 40“ skener, který umožňuje skenování dokumentů a obrazů do šíře 40“ – 1016 mm a 60“ – 1524 mm délky. Kromě skeneru každý systém obsahuje 17“ dotykový displej, MFP software pro skenování, reprografický podstavec a jednu z pěti velkoformátových tiskáren imagePROGRAF – 36” iPF710, iPF750 a iPF755, nebo 44” iPF815 nebo iPF825.

36“ řešení se stroji iPF710 a iPF750 se hodí pro malé a střední pracovní skupiny, zatímco konfigurace s iPF755 je podle Canonu vhodnější pro větší skupiny uživatelů  a menší reprografická a tisková centra. Konfigurace s iPF815 a iPF825 využijí společnosti pro tisk velkého množství velkoformátových dokumentů. iPF825 disponuje systémem automatického podávání ze dvou rolí a lze tak kombinovat dvě různé šíře či dva různé typy papíru.

Komentáře